Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Автоінструктор для жінок

УРОКИ водіння ВЗИМКУ і ВЛІТКУ!

Чи існує різниця в тому, як особи різної статі роблять свої перші кроки за кермом? За великим рахунком - ні! Адже абсолютно всі водії колись плутали педалі, гасли на світлофорах, судорожно "шукали передачі", наполегливо вчилися паркуватися, обертаючи головою і кермом на всі боки, при цьому спалюючи купу калорій і отримуючи гору адреналіну ... Одне можна сказати твердо - водити автомобіль жінка може, якщо захоче. І якщо захоче, зможе це зробити краще чоловіки.

Але з самого-самого початку існує одне важливе правило - НЕ прагнути кому-небудь щось довести, інакше - нічого хорошого не вийде! Водіння автомобіля - це не той випадок і не та мета.

Уроки водіння для жінок: секрет успіху

Отже, якщо дівчина чи жінка вирішила навчитися водити автомобіль, для того щоб його водити - у неї все вийде! Знадобитися на це 5 уроків водіння, 10 або 25 - залежить від наступних факторів:

  1. Можливості учня: вміння концентруватися, вбирати інформацію, яку дає Вам автоінструктор і користуватися отриманими знаннями, вміння швидко і чітко давати команди своїх рук і ніг, вміння запам'ятовувати нові для себе м'язові руху, вміння одночасно думати і робити. А це, ясна річ, не залежить ні від статі, ні від віку початківця водія.
  2. Професіоналізм автоінструктора з водіння: вміння спокійно - з почуттям, з толком, з розстановкою навчати водінню. Ви будете сміятися, але як це не парадоксально - навчити ведмедя кататися на велосипеді іноді простіше, ніж навчити людину грамотно водити автомобіль. І основа основ - початок вашої першої дороги - це автоінструктор.

Роль автоінструктора при навчанні водінню

Сміливо можемо заявити, вся ваша подальша автомобільне життя, то наскільки вдало вона скластися, або не скластися взагалі - прямо залежить від того наскільки ця людина, автоінструктор з водіння, може і хоче Вас навчити...коли для автоінструктора уроки водіння не асоціюються з рухомої конвеєрною стрічкою , з якимись цеглою на ній.

Добре, коли автоінструктор відчуває учня, намагаючись вкласти в нього все необхідне для безпечного водіння, і домагаючись засвоєння матеріалу.

Вміння знайти підхід до учня, вникнути в її проблеми, давати можливість здійснювати і самостійно виправляти свої помилки, роблячи висновки, іноді досить в жорсткій формі, пояснити учневі в чому він був не правий, а так само підтримати в скрутну хвилину, а так само постійно обертати головою на 360 градусів, щоб не допустити ДТП - ось далеко не повний список щоденних завдань автоінструктора.

Автоінструктор для жінки

Що ж стосується уроків водіння для жінок, то будь-який здоровий людина розуміє, що жінка - створення за природою крихке і ніжне, що вимагає особливого ставлення і турботи. Тому тут автоінструктора з водіння потрібно бути ще більше психологом, щоб тактовно, без нервів і зайвих криків залагоджувати всі робочі питання під час навчання водінню. Деякі ж автоінструктора, твердо переконані, що краще жінці за кермо не сідає, відбивають бажання сідати за кермо раз і назавжди однією фразою або словом. Не будемо про них.

Але й занадто добре і безхмарно теж не буває. Не чекайте потурань від свого автоінструктора, "прохалявив", закривши на Вашу помилку очі, промовчав або зробивши її мовчки за Вас, він надає Вам "ведмежу послугу". На помилках вчаться! Вчіться на них з автоінструктора, вчіться їх уникати надалі.

І пам'ятайте! Уроки водіння з автоінструктоом рано чи пізно повинні закінчиться, не потрібно затягувати! Якщо автоінструктор говорить, що Ви готові до самостійного водіння - довіряйте його словами і слухайте внутрішній голос. Він може Вас обманювати, звичайно. Але тепер на перший план виходить ваша впевненість в собі, ваше вміння перебороти свій страх, сконцентруватися і сказати "я можу", "я буду", "буду потихеньку", "ну і нехай гудуть!!, Їду як можу".

Жінка за кермом: поради новачкові на дорозі

Виберіть нескладний маршрут, по дорогах зі спокійним рухом, за відомим Вам маршрутом, пройдіть для початку його пішки, подивіться на знаки на його шляху, світлофори, зробіть якісь висновки. І вперед! У вихідний день вранці, не поспішаючи, потихеньку, акуратненько ...

Не страшно, якщо спочатку Ви будете робити помилки. Всі їх так чи інакше здійснювали, навіть той чоловік, який з недружнім виглядом кричить Вам щось і показує якісь знаки через бічне скло, той який сигналить Вам у спину і роздратовано моргає фарами, всі вони просто забули, що не народилися природженими водіями, а так само як і Ви їздили спочатку з буквою "У" на даху, а потім робили перші самостійні кроки без неї, і я Вас запевняю, вони були такими ж смішними і незграбними.

І просто, як ради - на дорозі є один закон - це Правила Дорожнього Руху, і підпорядковуватиметься тільки їм потрібно, а не чиїмсь радам або власної паніці. У першу чергу потрібно чітко знати, розуміти і виконувати ПДР - автомобільний закон, а так само пам'ятати про правило здорового глузду - "дай дорогу дурневі".

Ваш Автоінструктор Аркадій.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>