Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Чому я пішла з автошколи?

Чому я пішла з автошколи? Автошкола або індивідуальний автоінструктор?

Колись СРСР посідав друге місце в світі за загальною протяжністю залізниць - більше ста сорока тисяч кілометрів. Протяжність автомобільних магістралей набагато більше - близько 600 тисяч. Була тут якась інтрига. Щоб керувати поїздом, вчитися треба було ледь не три роки, потім рік-два учнем або помічником машиніста. І лише потім Ви купували самостійність. А щоб стати професійним водієм всього три місяці на курсах водіння або в автошколі. Аматором - місяць. Начебто все чинно і благородно. Тільки лише до цих пір Росія займає одне з <призових> місць по аварійності на автотранспорті, а високоякісними послугами індивідуального автоінструктора, на жаль, користуються поки що мало людей.

Я планувала своє навчання водійській майстерності на курсах водіння в автошколі, але що поробиш. Часто ми вчимося на власних помилках. У підсумку і я потрапила в автошколу, і почалося моє навчання. Друзі та колеги завжди вважали, що в мене непогані аналітичні здібності, однак через три дні практичних курсів водіння я стала втрачати самовладання і впевненість у собі. А мої вчителі на курсах водіння просто сиділи поруч, тиснули на другий комплект педалей і з нетерпінням поглядали на годинники. Навчання водінню в автошколі було з рук геть поганим.

Всі співробітники автошколи чудово розуміли, що чим довше я буду вчитися на курсах водіння - тим краще. У визначений курс водіння я не вклалася. Мені були необхідні додаткові практичні заняття на курсах водіння. А коштували вони вдвічі дорожче. Та плюс націнка за вечірній час і вихідні. Виходило зовсім вже недешево. Ну а якщо додати безкоштовне (совковська) застосування в вигляді фамільярності і хамства, від яких я вже порядком відвикла, навчання водінню ставало болісним, а головне - безрезультатним. Ось саме таким чином, в результаті власних проб і помилок я пішла з автошколи і опинилася в добрих і умілих руках індивідуального автоінструктора. Та й його Ніссан з АКПП - це не розбиті Жигулі шостої моделі, на яких я не те що в гору, але і на рівному місці рушала з зусиллям волі.

У результаті грамотної, кропіткої роботи приватного автоінструктора я навчилася рушати на крутому підйомі, входити в поворот на пристойній швидкості, гальмувати, вміло розганятися і грамотно маневрувати в суєті столичного мегаполісу. Але головне, в результаті проходження курсів водіння, я все це запам'ятала не тільки головою, а руками та ногами. Вражаюче, всього через тиждень я забула про автошколу, нарешті, відчула себе зручно і комфортно в автомобілі, я перестала боротися з неслухняними кінцівками. В управління автомобілем включилася голова.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>