Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Навчання жінок безпечному водінню

УРОКИ водіння ВЗИМКУ і ВЛІТКУ!

Я Професійний приватний автоінструктор, навчу Вас грамотному управлінню автомобілем в будь-яких дорожніх і погодних умовах. Пропоную практичне навчання водінню для новачків, а також для тих хто вже має практику, але бажає удосконалити наявні навички водіння, і відновити загублені. Неодноразове повторення вправ, під керівництвом професійного досвідченого автоінструктора, під час регулярних занять початківцями водіями, дозволяє виробити вдосконалення складних елементів водіння, рух заднім ходом, паралельна парковка, розвороти в обмеженому просторі, довести до автоматизму керування автомобілем.

Я навчаю безпечним методам водіння за індивідуальними програмами в реальних умовах інтенсивного сучасного дорожнього руху, а також проводжу уроки водіння на навчальному автомобілі в темний час доби, для швидкої адаптації та вироблення самостійності за кермом, в умовах обмеженої видимості.

На моїх уроках водіння, Ви навчитеся водійській майстерності, завдяки моїй унікальній методиці навчання зачіпає прийоми безпечного водіння автомобіля, яким не викладають на уроках водіння в звичайних автошколах.

Довіртеся досвідченому професіоналу! Ви навчитеся найважливішим якості водія - повного контролю своїх емоцій! Зможете придбати впевненість у водінні автомобіля, пізнаєте всі тонкощі керування автомобілем у великому місті. Перші кілометри за кермом легше подолати, коли поруч з Вами досвідчений автоінструктор, здатний грамотно оцінити будь-яку, саму критичну ситуацію на дорозі, заздалегідь прорахувати Ваш маневр і встигнути вчасно прийняти єдине вірне рішення.

Ваш автоінструктор Аркадій.

Автоурокі сучасного водіння для жінок - це передова на-на методика з навчання водінню. Курси з водіння Автоледі - паличка виручалочка пройшов навчання з водіння автомобіля. Автокурси для жінок за час практичної діяльності випустила не один десяток підготовлених представниць прекрасної статі. Приватний автоінструктор у будні і свята, не залежно від погоди, відгукнеться на першу тел. дзвінку і відповість на всі питання, що стосуються навчання водінню. Автоінструктор для Автоледі - це професіонал з великої літери. Уроки водіння з приватним автоінструктора гарантують безліч переваг на дорозі, перед людьми які відвідують стандартні уроки водіння в автошколах:

  • Автоуроки для женщинАвтоурокі для женщінАвтоінструктор АКПП навчить водінню за 10 - 12 занять, передаючи багатий особистий досвід безпечного водіння в Києві.
  • Приватний автоінструктор АКПП індивідуально під Вас підбере оптимальну методику навчання водіння на АКПП, в залежності від темпераменту і характеру, кого навчають.
  • Навчання водінню автомобіля - це гарантія впевненості і безпеки на дорогах КИЄВА, Країни і Світу в цілому.
  • Уроки водіння АКПП дозволять на відміну уроків водіння МКПП, набагато швидше отримувати задоволення від управління автомобілем.
  • Особистий автоінструктор з водіння КИЄВА, все це для Вас милі дами.

Телефонуйте зараз, водіння в зручний для Вас час!

АВТОКУРСИ ДЛЯ ЖІНОК

Автокурси для жінок враховують особливості жіночої психології, ми пропонуємо Вам можливість придбання та вдосконалення водійських навичок у різних дорожніх і погодних умовах, незалежно від пори року і настрою, записуйтеся на автокурси для жінок.

Автокурси для жінок допоможуть правильно подолати психологічний бар'єр невпевненості водіння при виконанні маневрів, відновити загублені навики водіння автомобіля, примножити їх до максимуму, до професійного рівня водіння у важких, екстремальних умовах нашого мегаполіса. Все це однозначно допоможе злитися у єдине з автомобілем. Автокурси для жінок розвивають впевненість при водінні на зимовій, засніженій і слизькій дорозі. Швидкість і координація рухів, придбані за час водіння автомобіля з особистим інструктором, будуть першими помічниками у складних дорожніх ситуаціях. Автокурси для жінок, особливою увагою, готують до водіння автомобіля в темний час доби.

Пам'ятайте, водіння автомобіля це не тільки задоволення і комфорт. Водіння автомобіля це велика відповідальність перед близькими людьми.

Водіння автомобіля це матеріальна відповідальність. Водіння автомобіля в нетверезому стані це кримінальна відповідальність. І нарешті, водіння автомобіля це морально-психологічна відповідальність.

Для вашої уваги пропонуємо серію цікавих та пізнавальних статей про безпечний, безаварійного водіння на заміських ділянках дороги.

Будемо раді прийняти Ваші заявки на заняття з практичного водіння автомобіля!

З повагою і доброзичливістю, Ваш автоінструктор з водіння.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>