Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Особливості жіночого водіння

Особливості жіночого водіння. Інструктор АКПП. Розповідає популярний автоінструктор Києва.

Прийнято вважати, що сучасна жінка майстерно повинна вміти робити три речі: водити авто самостійно, без інструктора з АКПП, класно друкувати на машинці і невимушено тріпатися англійською, навіть з кращим "інструктором АКПП" з США чи Канади. І якщо другий і третій пункти переваг сучасної жінки все ще знаходяться на стадії розвитку, то до словосполучення "жінка за кермом", ми вже давно звикли. Втім, в осягненні нелегких уроків водіння, інструктор з АКПП стикається з одними і тими ж проблемами. Та що гріха таїти, проблеми такі ж як і у багатьох чоловіків.

Отже, що ж рухає жінкою? До бажанням сісти за кермо її штовхає банальний життєвий інтерес навчитися водити. Інтерес отримати нові, незвідані раніше відчуття, які може дати водіння з інструктором АКПП. Перевірити себе, випробувати, на що здатна. Будь-який досвідчений автоінструктор Києва знає, що інший рушійний фактор - це любов. Любов до марок автомобіля, кольору, технічним можливостям. Любов до водіння, інструктора, як людині, гармонійним формам і досконалості технічної думки. Особиста прихильність і загальнолюдські симпатії до знайомого інструкторові АКПП. Потім - здорові жіночі амбіції. Бажання бути як подруга, однокурсниця, сусідка чи дружина колеги чоловіка, яку автоінструктор Києва навчив на відмінно. "Якщо вони можуть, чому б і мені не спробувати". І, нарешті, постійне прагнення до особистої незалежності і самостійності в результаті отримання твердих навичок водіння без інструктора АКПП. Наявність автомобіля і власних водійських прав виключає проблеми з поїздками на ринок, по магазинах, за місто або до коханця. Тепер навіть відвозити дітей в садок, школу або в спортивну секцію, Ви будете в кращому випадку по черзі з чоловіком.

А тепер про особливості водіння, яких у принципі немає. Будь-який досвідчений автоінструктор Києва з впевненістю скаже, що як серед чоловіків, так і серед жінок є талановиті і наполегливі, незібрані і неймовірно уважні учениці, ті, хто схоплює на льоту і хто довгим і наполегливою працею разом з інструктором АКПП, домагається поставленої мети.

Відрізняє жінок хіба що характерна для них незвичайна емоційність і притаманне кожній жінці невичерпне терпіння. Повірте, мені, досвідченому автоінструктору Києва - чоловікам є чого в них повчитися. Треба сказати, у мене чимало знайомих жінок за кермом. Ви ж бачите самі: на дорогах та магістралях за кермом повно жінок. Зверніть увагу - як упевнено вони водять машини. Подивіться, візьміть приклад, може бути і Вам варто цьому навчитися, отримати ефективні уроки водіння у кращих автоінструкторів Києва.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>