Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Приватний автоінструктор


Приватний автоінструктор або автошкольний

Щоб зробити вибір, постарайтеся знайти їх відмінність. Навчання у приватного автоінструктора це якість і надійність, а головне індивідуальне ставлення. Приватний автоінструктор працює особисто з Вами. Автошкола працює за скасованої і застарілої програмі, поверхнево і серійно, де все поставлено на конвеєр, де на учня виділяється 1 літр бензину. автоінструктор автошколи з так званих центрів навчання більше стоїть на дорозі чому їздить. Їздити у справах автоінструктора або влаштовувати з ним чаювання на 20 хвилин - це безрезультативні уроки.

Якість індивідуального навчання, ви побачите після другого - третього заняття. Приватний автоінструктор розробляє індивідуальну програму. Результат максимальний, а терміни мінімальні. На кожному занятті ви повинні ознайомиться з темою уроку.

За півтори години заняття ви повинні зробити 20-30 повторень поворотів наліво або направо, в залежності від теми уроку. Тільки тоді у Вас може відкластися в пам'яті цю вправу і Ви отримаєте позитивний результат.
У заняттях за індивідуальною програмою, ви отримаєте гарантію засвоєння всіх потрібних навичок. Це зробить з Вас впевненого в собі водія.

Тільки приватний автоінструктор навчить безаварійного водіння

Автоінструктор АКПП.

Заняття з водіння з автоінструктора АКПП , будується так, щоб навчаються водінню максимально результативно розвивали координацію і швидкість своєї реакції на дорозі. Автоінструктор АКПП , зобов'язаний зробити все, щоб уроки водіння для жінок проходили з задоволенням і були повністю безпечні незалежно від віку учнів водінню. Досвід наших автоінструктора показує, водіння в Києві від водія вимагає більшого, ніж просто керувати автомобілем. На київських дорогах, на перший план виходить вміння керувати ситуацією навколо Вашого автомобіля. Цьому можна навчитися у професійного автоінструктора . У першу чергу безумовно важливий досвід водіння в КИЄВІ . Досвідчений водій бачив велику кількість ситуацій та отримав безцінний досвід на дорозі. Однак, при навчанні водінню з автоінструктора , не менш важливо навчитися бачити небезпеку і вчасно розпізнавати її. На заняттях з автоінструктора виникають різні труднощі і це нормально. Їзда заднім ходом, паркування автомобіля, та інші елементи їзди по Києву-все це на свій складно, але при бажанні всьому можна навчитися. Автоінструктор навчить Вас всього - як почати рух або зупинити автомобіль на потрібній відстані від автомобіля попереду перебуваючи в потоці машин або майстерності вчасно здійснити гальмування, об'їзд, що стоїть попереду автомобіля. Один з найважливіших моментів навчання водінню з автоінструктора - це втрата навчаним почуття невпевненості і страху при управлінні автомобілем. Автоінструктор спокійно виправить ваші помилки, не хвилюйтеся, адже всі при навчанні водінню допускали їх, і це нормально. Професійний автоінструктор навчить різних стилів керування автомобілем. Новачкам цікаво безпечне водіння і цьому ви зможете навчитися на всі 100%, адже наші автоінструктора є профі у цій галузі. Досвідчених автолюбителів навчимо водінню заснованому на більш тонким нюансах керування авто. У спец. Курс навчання водінню входить вивчення особливих прийомів. До них можна вдатися для запобігання багатьох аварійних ситуацій, таких як замет задньої осі, знос передньої осі, перекидання автомобіля, наїзд на раптові перешкоди і так далі.

На сьогоднішній день існує велика кількість пропозицій пройти навчання водінню автомобіля у автошколах. Так склалося, що останнім часом люди стали набагато більше купувати машин, що, само собою, має на увазі проходження курсів автоводіння . Тому в кожному місті є такі школи, а кількість їх у Києві - дуже велика.

Але, на жаль, часто основною метою таких установ є отримання прибутку, а зовсім не навчання водінню автомобіля. Щоб ви також ясно це зрозуміли, як і ми, представляємо вам типові ситуації навчання в таких школах, які може підтвердити будь-яке її «випускник».

Відвідувати уроки водіння у будь-який автошколі означає отримати теоретичні знання і пройти практичний курс. Перше має на увазі вивчення квитків, які будуть на іспиті з отримання прав, читання декількох книг, де викладено навчання водінню автомобіля і, природно, правила дорожнього руху. Все це читається і вчиться, але не пояснюється.

Далі слід практична частина. Почнемо з того, що автоінструктор , в такій автошколі, на відміну від приватного автоінструктора , напевно, не буде розповідати вам про всілякі ситуаціях, які складаються на дорогах Києва щодня. Вам не будуть приведені різні приклади складних комбінацій і способи їх вирішення. Такий стан справ і стає поясненням статистики, що одна четверта частина всіх аварій в УКРАЇНІ відбувається з вини водіїв, досвід водіння яких не перевищує одного року. І це не дивно, навчання водінню автомобіля у автошколах зводиться до того, щоб просто навчити, де, що знаходиться в машині, для чого призначений і, що потрібно робити, щоб вона їхала. У автошколах, здійснюючи уроки водіння , не вчить аналізувати ситуацію, що склалася, а надає лише знання елементарних завдань.

Найцікавіше, в сучасних автошколах, це «офіційні хабарі» автоінструктора водіння за те, щоб скласти іспит з першого разу. Справа в тому, що рівень будь-якої установи залежить від кількості тих, що здали студентів з першого разу іспит на права. Тому інструктори не хочуть допускати до здачі «не підготовлених» студентів. Під цим словом, в середньому по Києву, розуміють круглу суму зелених президентів. І як тільки це відбувається, ви стаєте, мало не відмінником.

З причини вищесказаного стає зрозуміло, що вибрати порядну автошколу, де можна отримати нормальну навчання водінню автомобіля, практично, не можливо. Але, як то кажуть: біда одна не приходить. У той час, як автошколи почали практикувати таке «навчання» розвиток отримала така професія, як приватний автоінструктор водіння і автоінструктор акпп (для машин з автоматичною коробкою передач). Уроки водіння в індивідуальному порядку і автошколи - це небо і земля. Все, про що було сказано, з приватним інструктором відбувається навпаки. Але, вибирати приватного інструктора також потрібно обачно.

Тому ми хочемо запропонувати вам ряд рекомендацій, наслідуючи які ви зможете вибрати хорошого автоінструктора.

Для початку переконайтеся в тому, щоб автоінструктор «умів нормально спілкуватися», тоді він зможе навчити водити. Як би дивно це не звучало, але є автоінструктора, які просто кричать при першій же вашої помилки і якщо, ви не можете з першого разу все повторити, як потрібно робити, то він показує всім виглядом, ким вас вважає. Але, страшно не те, що людина амбітна, а те, що він не може нормально пояснити всі дії, операції і по черзі все це відпрацьовувати з учнем. Така людина може бути чудовим водієм, але ні як не інструктором.

Важливо, щоб приватний автоінструктор міг аналізувати проведену з вами роботу: виявляти помилки і робити на них акцент. Цей приватний автоінструктор буде це робити не різко і таким словами, щоб не образити людину.

Часто відбувається така ситуація, коли автоінструктор заздалегідь знаючи, що ви допустите помилку, сам натискає на педаль. Але, адже завжди легше вчитися на своїх же помилках. Тому хороший автоінструктор водіння, курси якого ви проходите повинен дати вам можливість допустити помилку, звичайно, якщо це не загрожує ДТП, а тільки потім пояснити, що не так.

Як правило, всі учні на практичних заняттях сильно нервують. І якщо ще й автоінструктор буде так переживати, то користі вийде мало. На жаль, будь автоінструктор Києва, завжди трохи нервує. Тому як дороги цього міста завжди перевантажені, завжди хтось їздить на великій швидкості і завжди має місце ймовірність ДТП. І коли за кермом сидить людина абсолютно не досвідчений і не зможе взяти миттєве рішення, то тут мимоволі будеш переживати. Але, хороший приватний автоінструктор цього не покаже, а навпаки заспокоїть учня. І, останню рекомендацію - визначтеся з психологічними відносинами: майбутній водій - автоінструктор водіння . У кінці будь-якого заняття важливо, щоб автоінструктор підкреслював ваш прогрес і підтримував у невдачах. А після того, як буде пройдено навчання водінню автомобіля, хай автоінструктор поїздить з вами у вашому автомобілі, як пасажир. Адже перехід від однієї машини до іншої і відсутність контролю - може дуже налякати.

Хороший, приватний автоінструктор і автоінструктор акпп завжди дотримуються вищезазначених критеріїв. Це доводить великий список наших клієнтів. Звернувшись до нас, у вас буде вибір: якщо ваша з автоматичною коробкою, то й працювати з вами буде автоінструктор на такий же машині. Також ми вам надамо гарантію на те, що ви будете водити машину на гарному рівні, і постараємося, щоб уроки водіння пройшли в ввічливому, не напруженому тоні. Для вашої зручності, є різні програми навчання водінню автомобіля.

Так само ви можете переглянути і залишити свій відгук про курси водіння у приватного інструктора

Всі автошкольние автоінструктора Києва на 95% пропонують стандартизовані послуги з навчання водінню. Все починається з теоретичних знань. Найчастіше, такі уроки водіння викладає інструктор водіння - автоінструктор , водіння якого - вищий клас. Ці курси тривають від 1 до 3 місяців.

Приватний автоінструктор , завжди індивідуально підходить до своїх клієнтів, розширено і поглиблено веде уроки водіння.

Приватний автоінструктор не просто докладно пояснить Вам всі знаки, навчить водінню машини, не просто по книжці, а з урахуванням різних непередбачених ситуацій.

Мінус автошкіл на відміну від приватного інструктора водіння, але досить таки, вагомий, в тому, що тут немає індивідуального підходу та авто з акпп (автоматом). Група майбутніх водіїв в автошколі складається мінімум, з 25-30 чоловік. Кожному викладати навчання водінню автомобіля не вийде. Тому, якщо ви щось зрозумів, другий раз пояснювати не будуть.

Рішення такої проблеми існує одне - приватний автоінструктор . Тільки тут усі теоретичні пізнання водіння ви отримаєте в повному обсязі, а головне вам все пояснять і покажуть.

Повертаємося до плюсів і мінусів.

У автошколах водіння практика проходить краще, ніж уроки. Тут ви, безпосередньо при справі, поруч інструктор водіння професіонал і, як кажуть, краще один раз спробувати, ніж сто разів почути. Але, знову ж таки: автоінструктор такої організації отримує зарплату за те, що забезпечить вас уроком практичного водіння. А як ви його засвоїте - його не особливо хвилює. Приватний авто-інструктор водіння бере з вас плату за свої послуги за тієї умови, що після ваших курсів водіння , ви з легкістю будете водити. І якщо в школах виділено тільки пару годин на день на водіння, то приватний автоінструктор буде з вами їздити стільки, скільки буде потрібно для позитивного результату.

Так що вибір залишається за Вами.

У добру путь!

Ваш Автоінструктор Аркадій.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>