Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Уроки водіння на автоматі (АКПП)

УРОКИ водіння ВЗИМКУ і ВЛІТКУ!

VIP - навчання водінню автомобіля
з автоматичною коробкою передач,
в складних міських умовах,
на автомобілі інструктора або
на Вашем в місті Києві

Сподіваюся, цей сайт допоможе Вам у пошуку вирішення проблем навчання водінню АКПП, якщо ви вирішили купити або вже купили автомобіль з АКПП. Спеціалізація і перевагу автомобілів АКПП змусили мене, досвідченого автоінструктора, заглянути на декілька років вперед, створити систему навчання водінню АКПП, обладнати парк сучасних автомобілів з АКПП дублюючими педалями.

Водіння автомобіля з АКПП - де цьому навчитися?
Звичайно у Автоінструктор АКПП

Автоматична коробка перемикання передач - АКПП - міцно ввійшла в життя. В Америці АКПП встановлені на 95% автомобілів. Якщо ми звикли з колишніх часів користуватися механічною коробкою, то американські водії в більшості своїй навіть не уявляють, що це таке. І анітрохи від цього не страждають. Водіння АКПП - це вкрай зручний варіант, навіщо ускладнювати собі життя?

В Україні теж тепер стало можливим навчання водінню АКПП (Автомобіля з АКПП). Початківців водіїв можна позбавити від додаткових труднощів - освоєння складного алгоритму дій важелями і педалями, адже їм все одно в майбутньому належить їздити на автомобілі з "автоматом". Цьому вчать тепер і в автошколах. Але проблема в іншому: навчальні машини з АКПП є далеко не у всіх. Зокрема, в автошколах Києва ви практично не знайдете штатних автомобілів з автоматичною коробкою, і відповідно інструкторів водіння АКПП. Залишаються інші варіанти - ви можете підібрати собі курси водіння, які надають навчальну машину з "автоматом". Але найкращий, на наш погляд, варіант - це звернутися до приватного автоінструктора АКПП, який проводить заняття на власному автомобілі, оснащеним дублюючими педалями.

Якщо у вас справна машина і ви вже отримали водійські права, то інструктор АКПП може навчати вас не тільки на своєму, але і на вашому автомобілі з автоматичною коробкою перемикання передач.

Сучасні і далекоглядних водії Києві, так-таки воліють АКПП і я, як професійний автоінструктор з десятирічним стажем, навчу вас цьому нескладного, але дуже важливій мистецтву. Якщо вам не вистачає теоретичних знань, я є поясню вам всі складні місця правил дорожнього руху. Ви познайомитеся з прийомами управління автомобілем в Києві, в різних погодних і дорожніх умовах і з моєю допомогою отримаєте основні навики і огляньте основні неписані закони водіння в Києві.

Навчання водінню автомобіля з АКПП

Навчання водінню проводиться нашими інструкторами на автомобілі з АКПП (автоматом).

Процес навчання водінню автомобіля з АКПП досить простий. У принципі, оцінивши рівень свого водійської майстерності, Ви можете відразу, не вдаючись до послуг автоінструктора, сісти за кермо автомобіля з автоматом і поїхати, навіть не маючи ніяких навичок управління: натискаєте педаль гальма - машина стоїть, відпускаєте її - їде, натискаєте на педаль "газу" - їде швидше, АКПП при цьому сама перемкне передачі, для зупинки достатньо знову натиснути на педаль гальма. Якщо уявити, що Ви будете єдиним учасником дорожнього руху, то послуги автоінструктора Вам будуть не потрібні і навчання водінню можна закінчити не починаючи.

Але як вести автомобіль з АКПП в реальних дорожніх умовах Києва? Відповідь може бути тільки один: БЕЗПЕЧНО для Вас і для інших учасників дорожнього руху. І завдання автоінструктора, навчального водінню на автомобілі з АКПП, полягає в тому, щоб навчити Вас саме безпеці дорожнього руху. Для того, щоб Ви змогли влитися в щільний транспортний потік на вулицях Києва і стати його частиною, нікому не заважаючи, Вам потрібно навчитися приймати правильні рішення при управлінні автомобілем. Пам'ятайте, що на дорозі водії інших автомобілів заважають Вам рівно настільки, наскільки Ви заважаєте ім.

Теоретичні заняття в класі ми не проводимо, тому що Ви звертаєтеся саме за навчанням водінню на АКПП, і окремо оплачуючи теорію, Ви самі собі збільшуєте ціну однієї години навчання водінню на автоматі. Рівень освіти та досвід наших інструкторів дозволяють викладати теорію безпосередньо під час навчання водінню, відразу ж підкріплюючи її практикою в реальних дорожніх умовах Києва. Водій народжується на дорозі.

Наші автоінструктора працюють у зручний для Вас час, в тому числі у вихідні та святкові дні, по всьому місту, так що Ви можете відпрацювати свої маршрути.

Незалежно від того, чи є у Вас посвідчення водія чи ні, за наш навчальний автомобіль під час навчання водінню в будь-якому випадку відповідає наш інструктор.

У добру путь!

Ваш Автоінструктор Аркадій.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>