Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Автоінструктор Жінка або Чоловік?

Зараз на Україні, а також у Києві, ростуть, як гриби, автокурси і автошколи з назвами «Автоледі», «Жінка за кермом», «Автоінструктор жінка». Милі пані, не кидайтеся на ці хитрі виверти, де завдяки таким заголовкам хочуть з Вас витягти Ваші кровні.

Вам будуть розповідати «казки», що розробили спеціальну жіночу методику навчання, і розробляла цю методику ціла команда психологів і мало не половина НДІ всієї нашої України, і що вони врахували всі фактори жіночого характеру. Що в таких автоцентрах, як «Автоледі», «Жінка за кермом» та багатьох інших подібних до них, врахували всі особливості жіночого характеру та жіночої психології. І ось тепер, після цих «довгих» досліджень, нарешті-то вони знайшли «бесстрессовий метод» навчання лише для жінок, і цей метод може запровадити лише автоінструктор жінка.

Так чому ж тоді в усьому світі у вищих навчальних закладах викладачі жінки не навчають лише жінок, а чоловіки - лише чоловіків?

Далі Вам починають вселяти, що тут потрібна лише горезвісна жіноча логіка. Якби мова йшла про те, як правильно підвести губи на червоний сигнал світлофора, то я б з цим погодився, що жоден чоловік автоінструктор зрозуміти цю логіку не в змозі, а тим більше навчити.

Дорогі жінки, не вірте в ці казки «Віденського лісу»: ніяких бесстрессових методів навчання водінню немає і бути не може.

Для будь-якої людини сісти за кермо автомобіля в перший раз або після тривалої перерви, навіть на закритій майданчику - це вже стрес, а тим більше для жінок середнього віку і старше. Повірте моєму досвіду тривалого в цій роботі автоінструктора. Упевнений на всі 100% і не помилюся, якщо назву все це абсурдом.

А якщо Вам потрібна співрозмовниця для розмов, а не інструктор з водіння, то Ви на правильному шляху, шукайте автоінструктора-жінку. Але тоді виникає інше питання, навіщо ж співрозмовниці платити за це гроші?

І ще хочу Вам зауважити, що є один немаловажний фактор, що Ваша «співрозмовниця-автоінструктор» ніколи не вкаже на Ваші помилки, а завжди буде тільки Вас хвалити, а це одна з основних помилок, як вони стверджують «бесстрессових методів навчання». І Ви це зрозумієте відразу ж у перші хвилини, коли сядете за кермо Вашого автомобіля, і зрозумієте ціну таким «ПОХВАЛАМ».

У так званих цих «жіночих центрах водійської майстерності» 70% Вашого часу, за який Ви платите гроші, і не малі, приділяють психологічної та теоретичної підготовки. А справжнє навчання - це навчання водіння у міському режимі, в реальних умовах. «Вчитися в місті - для того, щоб їздити по місту».

І ніколи не ставити собі за мету бути краще водія - чоловіки. Де в так званих центрах ставлять Вам спочатку таку мету. Адже ми не влаштовуємо змагання який водій краще чоловік або жінка?

Мета треба ставити навчитися правильно і безаварійно, а головне - безпечно для себе та інших водіїв їздити, дотримуючись усіх правил дорожнього руху в міському режимі. До мене часто після таких центрів приходять дівчата і жінки, які спочатку «клюнули» на ці центри, але хто їх розкусив після першого і хто після другого заняття, і розповідають, з першого заняття ним починають вселяти, що їх навчать їздити краще, ніж чоловіків . Зараз багато жінок, які їздять набагато краще за чоловіків, але це приходить з досвідом, а не з перших уроків водіння. А якщо ставить собі таку мету, то такі змагання треба влаштовувати на стадіоні, а не на дорогах нашого міста. Тому, що в місті вони закінчуються плачевно в кращому випадку.

Особисто я прийшов у нелегку професію автоінструктора, маючи 25 років безаварійного водіння, і ось вже 10 років навчаю водінню в Києві.

Чого може навчити автоінструктор жінка, маючи досвід водіння 5 років? Як правильно підвести війки в пробці і т.д. Хочу Вам сказати, що 3, а тим більше 5 років тому автоінструктора жінок як таких не було взагалі, а якщо і зустрічалися дуже рідко професіонали, і то в таксі. До мене приходять періодично учениці від автоінструктора жінок і, що Ви думаєте, визнаються чесно, що автоінструктор жінка точно вже «навчить» і при цьому не буде підвищувати голос і т.д.

У справжнього професійного автоінструктора водійський стаж повинен бути 10-15 років, а стаж роботи автоінструктора - не менше 5-10 років. А чого Вас може навчити дівчинка, якій 23-25 років, і яка сама в кращому випадку 2, а то й 1 рік тому закінчила автошколу, а може, й купила права.

Автоурок з водіння повинен проходити не більше 2-х академгодин - це 90 хвилин, як у всіх навчальних закладах. Перед початком автоурока Ваш автоінструктор повинен приділити 5-10 хв. теорії, вказати основні моменти водіння, в залежності від теми уроку. Але Ви не повинні платити за 3 години заняття 400-500 грн., З яких 1:00 теорії у навчальній машині, адже Ви можете і самі будинки цю годину посидіти з книжкою або знайти інформацію в комп'ютері і абсолютно безкоштовно.

Тому довірте Вашу безпеку та безпеку Ваших близьких і своїх дітей професіоналам, а не спілкуванню з автоінструктора жінкою.

Отже, милі пані, як завжди вибір за Вами.

Ваш Автоінструктор Аркадій.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>