Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Приватні уроки водіння

Приватні уроки водіння

Ласкаво просимо на наш сайт

Уроки водіння

Хорошим водієм важко стати, якщо навчання водінню йде «потоковим методом». Кращий вихід - це звернутися до наставника-професіонала в школу водіння (Приватному автоінструктора), який присвятить час і сили особисто вам. Уроки водіння допоможуть вам подолати невпевненість і занепокоєння. Індивідуальний підхід, чуйність і всебічний облік особливостей саме вашої ситуації, ваших плюсів і мінусів, - ось чим відрізняється стиль роботи всіх рекомендованих нами автоінструктора. З ними вам легко буде перемогти цілком природний страх перед новим чином життя - за кермом і на колесах. Процес навчання водінню виявиться зовсім не складним, а швидким, безболісним і навіть комфортним, а психологічні бар'єри - легко переборними.

 

Навчання водінню

Не секрет, що уроки водіння - питання для багатьох болючий. Все більше ділових людей, представників середнього класу, а останнім часом - і домогосподарок, і студентів пересідає сьогодні з громадського транспорту за кермо власного автомобіля. Але мегаполіс з його божевільним рухом, пробками, незбагненними для новачків транспортними розв'язками здається таким страшним! Автошкола дає ази знань і мінімальні навички водіння, що дозволяють скласти іспит (звичайно навіть і не з першого разу), але і після неї багато хто відчуває себе невпевнено.

Приватні уроки водіння з нашими автоінструктора - це школа автомастерства.
На приватні уроки водіння, Вам надається можливість вибрати індивідуальний графік занять, у зручний для вас час. Приватні уроки водіння на АКП дозволить Вам адаптуватися в сучасному міському циклі, який нам диктує сучасний ритм нашого життя.
Наш приватний автоінструктор, при бажанні клієнта, може продовжити навчання на вашій власній машині.

Перевага приватного автоінструктора, в тому що в порівнянні з автошкольним, він може відпрацьовувати всі необхідні вам маршрути, а також елементи паркування не тільки на майданчику, але і на великих стоянках у супермаркетах.
Професіоналізм приватного автоінструктора - це запорука Вашого безпечного водіння, а також тих людей яким доведеться з Вами їздити, ваших дітей і родичів.
Керування автомобілем це не гра в шахи, а досить складна наука, тому наші приватні автоінструктора є не тільки професіоналами своєї справи, а також гарними психологами.

Приватні уроки водіння з нашими автоінструктора дозволяє Вам набути необхідний досвід водіння без ризику. На уроках водіння в зимовий період, Ви навчитеся відчувати себе впевнено на засніженій і слизькій дорозі, а також навчитеся виходити з заметів на ожеледі. З автоінструктора на уроках водіння Ви отримаєте техніку грамотної паркування, перестроювання, з ряду в ряд, що є невід'ємною частиною руху на дорозі. І багато чого іншого.

Уроки водіння у нас проходять на нових автомобілях з АКП, обладнаних дублюючими педалями. Всі автомобілі застраховані. Матеріальну і кримінальну відповідальність під час навчання несе автоінструктор з водіння.

На першому етапі уроку водіння яке починається на закритій майданчику, автоінструктор з водіння визначає ваш рівень. Потім з огляду на ваші навички розробляє індивідуальну програму навчання.

Спеціальна програма приватних уроків водіння, дозволить Вам значно підвищити навички та майстерність безпечного водіння. Довіртеся нашим професійним автоінструктора.

З повагою до Вас, раді будемо допомогти. Телефонуйте прямо зараз.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>