Частный автоинструктор, АКПП, частные уроки вождения, обучение вождению, Киев.

Уроки водіння для жінок на АКПП

УРОКИ водіння ВЗИМКУ і ВЛІТКУ!

Здравствуйте, в сьогоднішньому світі, бурхливому як бурхлива річка, на дорогах нашої країни все більше і більше стає автомобілів та водіїв. І все частіше і частіше ми починаємо бачити за кермом прекрасних дівчат і милих дам.

Чоловікам, які, правда, вже багато років водять автомобілі по цій планеті, водіння автомобіля у виконанні жінки іноді не подобається. Багато з них кажуть, що не пускали б даму навіть близько до коліс. Це вони говорять до тих пір, поки в своїх сім'ях вони справляються з усім, що на них покладено. А ось, коли в родині з'являється дитина і коли його треба возити до лікарів і в басейн, то частіше за все чоловік розуміє, що вирішити дружині водіння є порятунком його від раптових і постійних відривів від його улюбленої роботи.

А що в жіночому водінні щось треба міняти? ", - Запитають багато хто з жінок зараз.

У жінці особливості її поведінки закладені з давніх часів.

Тепер трохи поговоримо про навчання водінню.

При навчанні водінню ми свідомо не вчимо керувати автомобілем. Ви можете здивуватися і запитати: "як можна навчити водінню, якщо керувати автомобілем не вчать?" Насправді проблема не вартий і виїденого яйця. От ми й припинили займатися порожньою справою (навчати водінню), а виділений час стали витрачати на те, щоб навчити управляти ситуацією навколо автомобіля. За свій багаторічний досвід інструктора я помітив, що вміння керувати автомобілем (вміння натискати педалі, знання правил дорожнього руху і ОБДД) є другорядною функцією водія, без якої, щоправда, він не зможе здійснювати головну. Головною ж функцією стало вміння керувати ситуацією навколо автомобіля. Наш досвід підготовки водіїв, у тому числі й жінок, показує, що ось цього вам і варто вчитися, якщо ви хочете бути безаварійним водієм. При такому підході до навчання (навчати управління ситуацією, а не машиною) ми виявили парадоксальний факт, про який підозрювали раніше. Навчання водінню автомобіля чоловіки і жінки НЕ МАЄ відмінності.

Саме вміння орієнтуватися дається жінці трохи складніше, то просто вона витратить на нього більше часу, ніж чоловік.

Повернімося до ситуації. Як же можна управляти ситуацією навколо автомобіля, якщо водій не вміє орієнтуватися в просторі? Подумайте над цим. Орієнтування тут означає визначення того, де знаходиться ваш автомобіль і де знаходяться сусідні водії. Ось тут чоловікам простіше. У них із орієнтуванням все проходить легко і просто. Жінці трохи складніше, але вона теж все зможе.

Зараз у вас міг виникнути питання: "Так що ж жінці зовсім не можна сідати за кермо, якщо вона не вміє орієнтуватися?" Ні і ще раз ні! Погляньте на жінок навколо. Жінка зараз і начальник, і диспетчер, і охоронець, і водій, і пілот літака, і бізнесмен. І багато ще де жінка чудово проявила себе і відчуває себе впевнено. Навіть на початку цієї лекції я сказав про те, що жінка, відчувши себе на дорозі впевнено, при водінні виправляє помилки вже чоловіків. Так що жінці всі дороги відкриті, треба тільки бути наполегливою і наполегливої. Шлях ваш буде трохи довше, ніж у чоловіка, але треба дійти. Може бути проблема жінок, які так і не стали водити, пов'язана з невпевненістю і переповненням себе почуттям провини за страждання оточуючих? Може ще з чимось?

Уявіть собі, що ви стрибаєте через канаву. Якщо ви не допригніте, то вам буде все одно,
скільки ви не допригнулі, п'ятдесят сантиметрів або один міліметр. Вам треба дострибнути у що б то не стало, а не намагатися дострибнути.

Милі пані, подумайте над моїми словами. Я вважаю, що всі ці проблеми починаються з того, що нашу жінку не вчать орієнтуватися, а замість цього її намагаються навчити їздити. Навіть намагаються, а не вчать. Ви тепер знаєте, як це працює.

Я бажаю вам успіхів у своєму навчанні водінню і завжди радий бачити вас на дорозі.

З повагою, ваш автоінструктор Аркадій.

G Analytics
сайт создан компанией

(067) 171-69-68 - Роман
(098) 371-29-89 - Геннадий
(099) 198-39-94 - Геннадий

Отзывы об инструкторе Геннадии

Прежде всего хочу сказать Генадию огромное спасибо!
Это была моя цель - научиться водить машину и совершить самостоятельное путешествие на автомобиле.
Благодаря Генадию эта задача была с блеском выполнена.
Сейчас я начинающий водитель и вожу машину с удовольствием, несмотря на киевский трафик.
Самое главное, что Генадий настоящий, истинный профессионал своего дела. Постепенно, раз за разом, Вы овладеваете навыком вождения и, возможно, с некоторым удивлением для самого себя, понимаете - "да, я действительно умею водить машину!".
Одна из особенностей обучения в том, что после его завершения у вас нет страха, просто садишься за руль и едешь, то есть создается психологический и практический базис для комфортного и безопасного вождения в дальнейшем.
 Мне будет не хватать наших занятий/общения.
Обязательно буду рекомендовать всем своим знакомым, собирающимся погрузиться в "автомобильный мир". Некоторые фразы из занятий активно цитирую :)
Генадий, огромное Вам спасибо! Терпения и удачи!  Успехов в вашей работе и хороших учеников.

Александр.
2018 г.

Читать все отзывы >>

Хочу написать про этого автоинструктора, он подробно обьясняет и учит вождению. Генадий разбирает каждую ситуацию, ошибку, каждый случай, все, что может вам пригодиться и уберечь вас и вашу машину от аварийных ситуаций. Сам он очень простой в общении и приятный человек. К ученику относится с уважением и с ним приятно поговорить. Удачи Вам и вашим ученикам
Алина

Читать все отзывы >>